Siz de instagram takipçi satın al servisimiz ile güvenle takipçi satın alın

Smmbaz ile  instagram takipçi satın al hizmetinin en güzel taraflarından birisi takipçilerin  istediğiniz her türde nitelikli hesaplar olmasıdır. Dünya geneli de olsa Türk de olsa, hiçbir şekilde işe yaramayan hesaplar size yönlendirilmez. Gönderilen takipçiler gerçek olduğu için, Instagram’ın Keşfet sekmesinde de paylaşımlarınızın görünürlüğü buna paralel bir şekilde yükselecektir. Dolayısıyla Organik ve Doğal bir kitleye de direkt erişim sağlamış olursunuz.


Ödeme ve Güvenlik

Ödemeleriniz 256-Bit SSL koruması ile gerçekleştirilir. Kredi kartları ödemeleriniz için Türkiye’nin önde gelen ödeme aracı kurumu olan Shopier firması ile çalışmaktayız.


7/24 Kaliteli Destek

SMMBAZ olarak müşterilerimize  7 gün 24 saat müşteri desteği sunmaktayız. Instagram’da takipçi satın almayı düşünürken, satın alım yapacağınızın firmanın müşteri desteği avantajlarını da göz önünde bulundurmalısınız. Bu kapsamda , SMMBAZ ekibi olarak iş saatleri kapsamında , WhatsApp ve E-Mail desteğiyle sizlere kesintisiz destek vermeyi amaçlamaktayız. İş saatleri dışında ve tüm tatillerde, sadece E-Mail destek servisimiz, 7/24 hizmetinizde olacaktır. 

SMMBAZ olarak zaman birinci önceliğimiz değerli müşterilerimizdir. Bu nedenle, “Koşulsuz Memnuniyet” sloganıyla çıktığımız bu yolda, bizlerden her daim sorunsuz ve hızlı destek alacağınıza emin olabilirsiniz.


4 Yıllık Tecrübe


Türkiye pazarında yürüttüğümüz faaliyetler ile birlikte tam 4 yıldır sosyal medya hizmetlerinde kendimizi farklı markalarda , platformlarda gösterdik. Sürekli kaliteyi amaçlayan markamız günden güne kendini geliştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Yıllardır Türkiye'nin en güvenilir takipçi satın al https://smmbaz.com sitesiyiz.


Düşüş Oluyor mu ?


  Instagram takipçilerinin gerçek ve aktif olması sebebiyle, sipariş sonrasında %10-15 oranında bir eksilme yaşanabilir. Lakin, SMMBAZ ekibi olarak  gereken durumlarda servis açıklamalarında mevcut ise otomatik telafi sistemi uyguluyoruz.


  Takipçi Satın Al Ödeme Yöntemleri Nedir ?


  Şuan için kredi kartı , havale / eft kabul ediyoruz. Kredi Kartı ve Havale / EFT ödemeleriniz, Türkiye’nin en büyük ödeme altyapı sağlayıcılarından Shopier firması aracılığıyla alınmaktadır. Ödemeleriniz 7/24 otomatik tespit edilir ve işlemleriniz otomatik olarak başlatılır. Tarafımıza fazla gelen sorulardan biri de; Mobil Ödeme olup olmadığı. Bu şimdilik mevcut değildir.


  İnstagram Takipçi Satın Al Güvenilir midir ?


   Instagram profilinize takipçi satın almak tamamen güvenli bir işlemdir. Bu işlemin tümü bir reklam stratejisi veya taktiği olarak görülebilir. SMMBAZ olarak, Instagram’da takipçi satın alma işlemi esnasında, sizlerden kesinlikle şifre vb. bilgiler talep etmeyiz. İşlemi gerçekleştirebilmek için sadece Instagram kullanıcı adınız yeterlidir. Sipariş sayfamız 256-Bit SSL ile şifrelenmektedir, sipariş süresince gireceğiniz tüm e-mail vb. bilgiler şifrelenerek saklanmakta ve asla reklam amaçlı da olsa 3.kişilerle paylaşılmamaktadır. Bu kapsamda , Instagram’da takipçi alma işlemini gerçekleştirdiğinizi bir başkasının da en ufak bir öğrenme ihtimali yoktur.


   Gerçek Türk Takipçi mi ?

   SMMBAZ bünyesinde, Instagram takipçi servisleri ikiye ayrılmaktadır . Bunlardan biri; Dünya Geneli Takipçi paketleridir. Diğeri ise; Türk Takipçi servisleridir . İki türde de sağlanan kullanıcıların tamamı gerçek hesaplardır. Herhangi bir yazılım aracılığıyla oluşturulmuş hesaplar değillerdir. Dünya geneli kullanıcılar, dünyanın pek çok ülkesinden gelen gerçek kullanıcılar olacaktır. Instagram’da türk takipçi satın alma işlemi sonrasında edineceğiniz Türk Takipçiler ise gerçek kullanıcılardır.   DMCA.com Protection Status